Tag Archives: صنعت گردشگری

توسعه گردشگری؛ ابزار نمایش امنیت کشور

گردشگران خارجی در اصفهان

معاون پارلمانی رئیس جمهوری با اشاره به اهمیت، اثرگذاری و جایگاه گردشگری گفت: «حوزه گردشگری یکی از محورهای توسعه کشور و تولید ثروت و حتی یکی از محورهای اثرگذار فرهنگی برای انقلاب اسلامی است.»

Read More »

5 پکیج اطلاعاتی که گردشگران به آن نیاز دارند

وب سایت گردشگری

در دنیای رو به رشد با سرعت فزاینده فناوری اطلاعات و گسترش کاربردهای مختلفی از این تکنولوژی در صنایع مختلف و از جمله در صنعت گردشگری، بسیاری از افراد و سازمان های مدیریت مقاصد گردشگری و نیز دست اندرکاران بخش های مختلف این صنعت ازجمله هتل ها و آژانس های مسافرتی در جست وجوی یافتن راهی برای ایجاد یک سایت …

Read More »

گردشگری خوزستان توان تولید ثروت مانند صنعت نفت را دارد

زهرا احمدی پور

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: صنعت گردشگری در خوزستان آنقدر ظرفیت دارد که می تواند همانند صنعت نفت تولید ثروت کند. زهرا احمدی پور در جریان سفر به شهرستان شوش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: «ظرفیت های گردشگری در استان خوزستان نیاز به تعریف ندارد و همه از توان بالای این صنعت در خوزستان آگاهی دارند. …

Read More »

گردشگری ژاپن رکورد زد

گردشگری ژاپن

کشور ژاپن با میزبانی از ۲۴ میلیون و ۴۰ هزار گردشگر در سال گذشته میلادی (۲۰۱۶)، رکورد تازه ای در صنعت گردشگری خود به ثبت رساند.

Read More »

رکورد جدید چین در صنعت گردشگری

گردشگری چین

تازه ترین گزارش های آماری نشان می دهد که صنعت گردشگری چین فقط در خلال سه روز اول سال 2017 میلادی موفق به کسب درآمد ۱۰ میلیارد دلاری شده است که این رقم رکوردی جدید در صنعت گردشگری دنیا محسوب می شود.

Read More »

شهرداری ها با لودر آثار تاریخی را از بین می برند

زهرا احمدی پور

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: شهرداری ها با لودرها حرکت می کنند و آثار را از بین می برند، زیرا معتقدند این بناها فرصت های توسعه را از شهر گرفته اند. خیلی از مدیران ارشد در استان ها به دنبال تخریب بناها هستند تا به جای آن برج، پارکینگ و مجموعه جدید بسازند.

Read More »

گردشگری چین یک میلیون فرصت شغلی ایجاد می کند

شهر ممنوعه

سازمان گردشگری چین اعلام کرد که این کشور با توسعه صنعت گردشگری موفق شده است بیش از یک میلیون فرصت شغلی در سال ایجاد کند. چین به عنوان دومین اقتصاد برتر دنیا، هم اکنون اصلی ترین منبع اعزام گردشگر به دیگر کشورها نیز محسوب می شود.

Read More »

بهترین راه برای جذب گردشگر خارجی به اردبیل

صنعت گردشگری

 توجه به مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی، اکوتوریسم و امور عشایری ساده ترین راه خروج استان اردبیل از مقصد گردشگری ارزان قیمت و جذب گردشگران خارجی است. “مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل” به گزارش خبرگزاری ایسنا، «کریم حاجی زاده» در نشست صمیمانه با سرمایه گذاران که به منظور تبیین اهداف و سیاست های این اداره …

Read More »