Tag Archives: ابراهیم پورفرج

3 پیشنهاد برای حل معضل کمبود هتل

هتل

تورگردانان همزمان با ایام اوج سفر در کشور برای حل چالش کمبود هتل سه پیشنهاد انتقال زمان برگزاری سمینارها و کنفرانس ها به ایام غیر اوج سفر، استفاده از اقامتگاه های نهادهای دولتی و واگذاری هتل ها ی دولتی به بخش خصوصی را مطرح کردند.

Read More »

فقر راهنمای گردشگری در ایران

راهنمای گردشگری

رییس هیات مدیره جامعه تورگردانان گفت: 7000 راهنمای رسمی در کشور وجود دارد، درحالیکه وقتی فصل گردشگری فرا می رسد به شدت دچار فقر راهنمای حرفه ای می شویم، چون از آن خیلِ جمعیت شاید کمتر از 300 نفر توانمند باشند.

Read More »

فاجعه فروردین و اردیبهشت را دریابید

کمبود اقامتگاه مناسب گردشگری

رییس جامعه تورگردانان ایران، آمار تقاضای گردشگران خارجی برای سفر به ایران را در سال ۲۰۱۷ مطلوب ارزیابی کرد، اما کمبود اقامتگاه مناسب گردشگری را مهم‌ترین چالش پیش‌رو دانست و خطاب به مقامات گردشگری و هتلداری کشور، گفت: فاجعه‌ی فروردین و اریبهشت ‌ماه را دریابید.

Read More »

نمایشگاه گردشگری تهران در ترازوی جهانی

نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران

به باور فعالان صنعت گردشگری کشور، برگزاری نمایشگاه های گردشگری در مقیاس بین المللی، امری است که باید به شرکت های دارای تخصص در این زمینه سپرده شود؛ شرکت هایی که بازارهای جهانی را می شناسند و از ابزار و اعتبار لازم برای جلب حضور شرکت های بزرگ و مطرح دنیا برخوردارند.

Read More »

چرا سفر در ایران گران است؟

ابراهیم پورفرج

رئیس جامعه تورگردانان با نقد این مسئله که چرا می توان با صرف هزینه ای مشخص به کشورهایی چون ترکیه سفر کرد، ولی با همان پول به شهرهایی چون کیش و مشهد نمی توان رفت، گفت: راهکار بستر سازی برای سفر ارزان، رقابتی کردن “خدمات و هزینه سفر” است.

Read More »